ESTGIS kuulutab välja konkursi stipendiumile

Eesti Geoinformaatika Selts ootab geoinformaatika valdkonna tudengeid ja noori spetsialiste kandideerima Eesti Geoinformaatika Seltsi stipendiumile. Taotluse esitamise tähtaeg on 1. mai 2019 ja seda saab teha läbi Tartu Ülikooli Sihtasutuse, kus on kirjas ka täpsemad nõuded.

Vaata lähemalt: https://sihtasutus.ut.ee/stipendiumid/2019-aasta-eesti-geoinformaatika-seltsi-stipendium

2018. aasta stipendiaat Edgar Sepp

Stipendium annab hea võimaluse sõita konverentsile, osaleda täiendkoolitusel, toetada enda õpinguid või tudengivahetust. Eelmise aasta stipendiaat Edgar Sepp osales konverentsil UAS4ENVIRO, mis on keskendunud mehitamata õhusõidukite kasutamisele keskkonnaseires ja julgustab kõiki, kel kahtlus, kas ta ikka peaks taotlema, oma avaldused esitama: “Just sellised stipendiumid annavadki kinnituse, et ka teiste meelest on see oluline, mida ma teen. On hea tunne olla välja valitud ja tähele pandud. See annab uut indu ja lisab motivatsiooni oma asjadega edasi minna. Nii et ärge kahelge ja kandideerige kindlasti!”

Stipendiumi taotlemiseks tuleb täita elektrooniline taotlus TÜ sihtasutuse kodulehel ja lisada sinna juurde lühike motivatsioonikiri. Täpsem info juba eelnevalt viitelt.

Kõik, kes soovivad ESTGISi stipendiumi väljaandmist toetada, saavad seda teha samuti TÜ sihtasutuse kaudu. https://sihtasutus.ut.ee/toetusviisid

Tulevased üritused

ESTGISi aastakonverents 2024

04. oktoober 2024

(3+ kuu pärast)

Tutvu üritusega

FOSS4G Euroopa 2024

01. - 07. juuli 2024

(16 päeva pärast)

Tutvu üritusega
ogc innovatsioonipäevade flaier

OGC Euroopa Innovatsioonipäevad

01. - 02. juuli 2024

(16 päeva pärast)

Tutvu üritusega