ESTGIS Sügisseminar 2019

11. oktoober 2019

 

Kuna selle aasta aastakonverents toimub 6. märtsil Riias koos Läti ja Leedu geoinformaatikutega, võtame ette ühise sügisese soojendusürituse.

Seekordne teema on “Struve kaarest isesõitvate autodeni”, mis võimaldab arutleda geoinformaatika valdkonna küsimuste üle päris mitme nurga alt.

Kavas bussiekskursioon-matk Lääne-Virumaale. kus külastame Simuna-Võivere baasjoone otspunkti, jalutame looduses ja leiavad aset omavahelised arutelud.

Ekskursioonibuss alustab Tartust Vanemuise 46 õppehoone eest kl 8.30. Kes soovib tulla otse Tallinnast, saab selleks kasutada rongi, mis väljub Balti jaamast kl 8.13 ja jõuab Jõgevale 9.41. Samuti jõuab õigeks ajaks kohale Narva poolt 7.05 (Rakverest 8.33) väljuva rongiga tulles ja Tapal ümber istudes.

Esimese vahepeatusena võtamegi Jõgeva rongijaamast peale Tallinna poolt tulijad. Seejärel juba ekskursioon koos Võivere veski ja Struve punktide külastusega, väikeste jalutuskäikudega Kiltsis, Äntu järvede juures ja mujal ning kehakinnitusega. Tagasi Tartusse/Tallinnasse/Rakverre jõutakse orienteeruvalt kell pool seitse õhtul.

Seminari hind on ESTGIS liikmele 30, mitteliikmele 40 eurot. Rongipiletit tasu ei sisalda, see tuleb väljastpoolt Tartut alustada soovijatel ise osta.

Registreerumise tähtajaks 20. september.

Tulevased üritused

ESTGIS Sügisseminar 2019

11. oktoober 2019

(24 päeva pärast)

Tutvu üritusega