ESTGIS Sügisseminar 2019

11. oktoober 2019

 

Kuna selle aasta aastakonverents toimub 6. märtsil Riias koos Läti ja Leedu geoinformaatikutega, võtame ette ühise sügisese soojendusürituse.

Seekordne teema on “Struve kaarest isesõitvate autodeni”, mis võimaldab arutleda geoinformaatika valdkonna küsimuste üle päris mitme nurga alt.

Kavas bussiekskursioon jalutuskäikudega Lääne-Virumaal. kus külastame Simuna-Võivere baasjoone otspunkti, jalutame looduses ja leiavad aset omavahelised arutelud.

Ekskursioonibuss alustab Tartust Vanemuise 46 õppehoone eest kl 8.45. Kes soovib tulla otse Tallinnast, saab selleks kasutada rongi, mis väljub Balti jaamast kl 8.13 ja jõuab Jõgevale 9.41. Samuti jõuab õigeks ajaks kohale Narva poolt 7.05 (Rakverest 8.33) väljuva rongiga tulles ja Tapal ümber istudes.

Esimese vahepeatusena võtamegi Jõgeva rongijaamast peale Tallinna poolt tulijad. Seejärel juba ekskursioon Võivere veski ja Struve punktide külastusega, väikeste jalutuskäikudega Kiltsis ja mujal ning kehakinnitusega.
Plaanis veel olenevalt ilmast ja ajakulust Emumägi, Simuna, Pedja jõe lähe, Kellavere mägi, Laekvere, Ebavere, Vao ja Väike-Maarja.

Tagasi tulemiseks saavad Tallinna poole liikujad 17.29 Tamsalust rongi peale ning Tartusse jõuab ekskursioonibuss orienteeruvalt kl 19.00

Seminari hind on ESTGIS liikmele 30, mitteliikmele 40 eurot. Rongipiletit tasu ei sisalda, see tuleb väljastpoolt Tartut alustada soovijatel ise osta.

Registreerumise tähtajaks 20. september.

Tulevased üritused

FOSS4G Euroopa 2024

01. - 07. juuli 2024

(1+ kuu pärast)

Tutvu üritusega
ogc innovatsioonipäevade flaier

OGC Euroopa Innovatsioonipäevad

01. - 02. juuli 2024

(1+ kuu pärast)

Tutvu üritusega