GIS-päev 2018

14. november 2018

Ootame Teid kõiki osa saama rahvusvahelise GIS-päeva tasuta ürituste programmist, mis toimub 14. novembril 2018 kell 10-17 Eesti Rahvusraamatukogus. Pikaajalise traditsiooniga foorumi eesmärgiks on populariseerida geograafiat, geoinformaatikat, kartograafiat ja nendega seotud erialasid. GIS-valdkonna spetsialistidele on see hea võimalus kuulata ettekandeid kolleegide tegemistest ja projektidest, kohtuda teiste erialaspetsialistidega ning panustada ka Eestimaa õppeasutuste ettevõtmistesse ja geo-hariduse edendamisse.
GIS-päeva kavaprogramm koos esinejate, näituse, töötubade jm kohta on leitav www.gispaev.ee.

Veel 8. novembrini on võimalus osaleda uurimistööde konkursil ja oma kujundatud kaart või kaardirakendus esitada kaardivõistlusele!

NB! Lisaks GIS-päevale külastavad samal nädalal toimuva geograafianädala jooksul GIS-spetsialistid õppeasutusi üle Eestimaa ning tutvustavad töötoa või loengu formaadis enda tegemisi. Seega, kui oled spetsialist ja soovid kooliõpilastele oma kogemusi jagada või kui esindad kooli, kes on huvitatud asjakohase ainetunni läbiviimisest geograafianädalal spetsialisti poolt, siis uuri täpsemalt Sinu piirkonnas paiknevaid koole ja selle naabruses registreerunud mentoreid GeoMentor programmi lehel või kirjuta oma soovist gispaev@gmail.com

Kohtumiseni GIS-päeval!

Tulevased üritused

ESTGISi aastakonverents 2024

04. oktoober 2024

(3+ kuu pärast)

Tutvu üritusega

FOSS4G Euroopa 2024

01. - 07. juuli 2024

(16 päeva pärast)

Tutvu üritusega
ogc innovatsioonipäevade flaier

OGC Euroopa Innovatsioonipäevad

01. - 02. juuli 2024

(16 päeva pärast)

Tutvu üritusega